Alla kategorier > Väskor
Axelväska
Axelväska - 89 Axelväska - 90 Axelväska - 91

Axelväska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Märke: Hugo Boss
Färg: Blå

123 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hugo boss axelväska säljs använd 5 gånger Max så den är som ny.

A A
A A
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hugo boss Axelväska  - Äkta Hugo boss axelväska har är helt oanvänd och säljs billigt för endast 350kr.
Axelväska - Söt blå axelväska, perfekt inför sommaren. Finns inga tydliga märken på användning. Den är ca 17cm lång och 9cm djup😊
Blå axelväska  - Fin blå axelväska från Gina tricot säljer då den inte kommer till användning
Axelväska  - En Björn Borg axelväska som aldrig har kommit till användning. Pris går att diskutera!
Axelväska - Fin väska från ginatricot i ljusblå🌟🌟
Axelväska - Blå rymlig väska med silvermedaljer, aldrig använd.
 Axelväska med mönster - Priset kan diskuteras!                                     Snygg axelväska  med klassiskt grafiskt mönster i mörkblått och beige. Väskan har justerbar rem, silverfärgad spänndetalj och insida i orange. Tillverkad i skinn och canvas, perfekt storlek för det viktigaste. Ikonisk design och cool vibe.
Axelväska med mönster - Säljer en snygg axelväska från G-yard med justerbar rem och klassiskt grafiskt mönster. Väskan är mörk blå med vita och bruna detaljer, har lock med spänne och kontrastsömmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och ikonisk accessoar.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Clutch bag - Super fin clutch bag som inte kommer till användning, vet ej märke. Super fint mönster. Har inte bandet till väskan men funkar lika bra utan. De är ej magnet. Har tvättar av väskan men är fortfarande lite smutsigt på insidan. Finns små lösa trådar i väskan men inget som förstör funktionen. Kan finnas hundhår på väskan!🤍
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Ljusgrå quiltad handväska från YSL - Snygg beige handväska från YSL med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
söt blå väska - aldrig använt
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto