Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supreme Messenger bag - En väldigt fin Axel väska som är använd några gånger under sommaren
Marimekko messenger bag - Axelremsväska från marimekko säljs i befintligt skick
Supreme shoulder bag - Skick 9/10 Nästan aldrig andvänd Pris kan diskuteras  Mitt pris: 1000kr Retail: cirka 3000kr
Supreme crossover bag - Helt oanvänd.
Supreme shoulder bag ss18 - Säljer min Supreme shoulder bag från vår o sommar kollektionen 2018. Väldigt bra skick, sparsamt använd! Skriv om du vill ha fler bilder
Supreme bag  - Bra skikt
Trapstar messenger bag - Trapstar väska i jätte bra skick och är helt oanvänd ( den är äkta ) pris kan diskuteras
Milton
Milton
Supreme x Lacoste Messenger Bag
Supreme x Lacoste Messenger Bag  - 89 Supreme x Lacoste Messenger Bag  - 90 Supreme x Lacoste Messenger Bag  - 91

Supreme x Lacoste Messenger Bag

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Supreme
Färg: Marinblå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd vid ett fåtal tillfällen, ända lilla defekten är på bild 3 (färg som lostnat). Enl bild 1 ingår supreme plastpåse och Lacoste tygpåse. Totalt 4 separata fack. Färg: Navy. Kom gärna med frågor i pm!:) Kram!❤️☮️

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Svart och silver handväska - Säljer en Unik handväska i svart pälsimitation med silverfärgade detaljer i krokopräglat skinn💕Väskan har nitar samt en glittrande krona framtill. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och coola detaljer.🌹🌹
Dior bowling bag - Säljer nu min favorit väska från dior. Hela väskan är i toppen skick bortsätt från lite slitningar på insidan av handtagen samt dragkedja som man kan se på bild 💕 äkthetsbevis skickas privat och kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Brun y2k väska  - Brun y2k väska