Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jackie väska - Jätte fin väska från jackie som tyvärr inte används. Några små skador på lädret som jag kan skicka närmare bilder på privat! Har knytit bandet för att få mer av en axel längd, men det går även att ha långt. Pris kan diskuteras vis anabb affär!🤍
Gucci Väska Jackie - Svart Gucci Jackie large i Canva. Köpt på retro tale nyligen och använd cirka tre gånger efter köp så i otroligt fint skick! Kan gå ner i pris vid snabb affär. Dustbag medföljer.
Jackie väska - Superfin väska från Jackie! Väldigt bra skick🩷🤗
Jackie Stockholm clutch bag - INTRESSEKOLL på min Small Braided Clutch Bag från Jackie Stockholm. Använd flera gånger och har tappat skruvarna i sidan på öppningen men är inget som jag tycker märks. Annars ser den knappt använd ut. Köpt här på Plick (nypris 2400kr) säljer där av under det priset och går att diskutera. Skriv för frågor!💓💓
”Lik” Jackie flätad väska - Så fin väska som inte kommer till användning längre🌸 lik Jackie väskan🌸🌸Kan mötas upp i centrala Stockholm!
Gucci Jackie  - Gucci Jackie väska i beige. Köpt på Vestiaire Collective och är i använt skick där av det låga priset! Kan skicka fler bilder samt kvitto från vestiere (där allt äkthetskollas) ❤️
Gucci Jackie Hobo small 1961 - Säljer nu min fina klassiska Jackie hobo Gucci. Den är i bra skick med lite skavanker, skickar bild vid intresse! Äkta men har inget kvitto. Äkthet kan lätt kollas upp på olika sidor eller i affärer.
Jackie påse - Snygg rosa shoppingväska från Jackie Stockholm med svarta handtag. Perfekt för en dag på stan eller som en stilren accessoar. Väskan har en enkel och modern design.
Jackie väska
Jackie väska - 89 Jackie väska - 90

Jackie väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Jackie
Färg: Svart

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på min Jackie väska❣️ Inga defekter! Är inte säker på om jag vill sälja, vill se hur mycket jag kan få för den så skriv prisförslag❤️‍🔥

Lisabohnstedt
Lisabohnstedt
(26)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.