Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacquemus väska  - Jacquemus väska, bra skick
Jacquemus väska  - Säljer min vita jacquemus väska i modellen moyen äkta kommer med dustbag
Vit väska Jacquemus - Superfin liten handväska från Jacquemus i vit, glansig skinnimitation med krokopräglat mönster. Väskan har två rundade handtag och guldiga detaljer, inklusive logotypen framtill. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med lyxig känsla.
Jacquemus väska - Vit stor väska från jacquemus  Pris kan diskuteras
Jacquemus väska  - Säljer denna söta väska då den inte kommer till användning längre. Den är inte används många gånger alls därav i väldigt fint skick 🫶🏼🫶🏼
Jacquemus väska - Använd ett par gånger. Har inte kvar dustbag, kvitto osv därav priset. Det e inte den minsta versionen utan den mellan stora
Jacquemus väska - Säljer min lilla jacquemus väska🥹❤️ (äkthetsbevis tillkommer)
Jacquemus - Hej! Jag säljer min Jacquemus, modellen Le Chiquito Noeud White, köpt i augusti 2022 från deras officiella hemsida. Den har använts försiktigt men har några brister på kanterna av väskan. Denna väska säljs eftersom jag inte har använt den så mycket,
Jacquemus väska
Jacquemus väska  - 89

Jacquemus väska

Storlek: 23,5 x 13 cm
Kategori: Väskor
Färg: Vit

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kopia! Pris kan diskuteras vid snabb affär. Le grand bambino modellen

Diana Melin
Diana Melin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Beige YSL kuvertväska i skinn - Snygg beige kuvertväska från YSL i skinn med quiltad design och guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en elegant kedjerem i guld som gör den enkel att bära över axeln. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.