Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Douchebag ”the petite” ryggsäck - Endast använd ett fåtal gånger, i nyskick.
Douche Bag 20L  - Säljer min ryggsäck då jag använder den väldigt lite! Funkar super som en gymryggsäck eller till flygplatsen med alla små fack. Får plats med en dator 13tum i datorfacket.
Vit ryggsäck Douchebag - Säljer en stilren vit ryggsäck Douchebag med flera dragkedjefack och vadderad baksida med logotyp. Ryggsäcken har breda axelband och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en clean och modern look.
Douchebag  - 60L i storleken. Rymmer mycket och kommer i en röd färg. Om den ska fraktas kommer köparen stå för det.
Douchebag ryggsäck - Säljer denna mörkblåa DB ryggsäcken som heter ”Hugger base”  Använd 1 gång men inte mer då jag fick en ny större.  Jättefin väska med mycket småfack och ett stort fack.  Nypris var 1200kr Skriv ett meddelande om du är intresserad😊 Köparen står för frakt🤝
Db douchebag tote väska - Helt oanvänd och som ny, modellen är som första bilden men färgen är på sista alltså en mer röd nyans. Kontakta vid bilder eller frågor❤️
Douchebags - Db väska made in the Norge säger väl en hel del, militärgrön med minimal repor alltså minimalt. Får plats en jävla massa och sitter skönt oxå. Kostar ny runt 1800 som sagt knappt använd så säg 400. Mvh
Douchebag  - Grå Douchebag i fint skick!
Douchebag petit
Douchebag petit - 89 Douchebag petit - 90

Douchebag petit

Storlek: PETIT
Kategori: Väskor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Douchebag petit, Janni Delér design

Jonna Jonsson Rados
Jonna Jonsson Rados
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
Beige handväska med gulddetaljer - Snygg beige handväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer och dekorativa tofsar. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett randigt innerfoder med flera fack. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig. Köpte för 400kr på en marknad i Italien💗 prislappen är kvar
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Vit handväska med silverdetaljer - Jättesnygg vit handväska. Helt ny, aldrig använt den💕