Alla kategorier > Mode > Väskor
Jätte söt plånbok
Jätte söt plånbok - 89 Jätte söt plånbok - 90

Jätte söt plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jätte söta plånbok då den inte kommer till användning. Jätte bra skick. Massor med fack som går att använda och man får enkelt plats med en telefon där i.

emmi🤘🏼
emmi🤘🏼
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Plånbok  - Tja säljer nu denna plånbok, finns här för mer
Blå plånbok  - Blå plånbok i bra skick, den är sparsamt använd
Ljusblå plånbok  - En fin ljusblå plånbok som jag fick som ett present men har bara använts en gång samt är i ny skick!
Blå plånbok med mönster - Säljer en helt oanvänd stilren blå plånbok med det klassiska mönstret i vitt och beige. Plånboken är tillverkad i skinn och har flera fack för kort. Kommer i original grön ask med gul putsduk
Blå och svart plånbok - Snygg plånbok i en kombination av ljusblått och svart.. Den har en praktisk knappstängning och ett fack för kort. Perfekt för att hålla ordning på dina tillhörigheter med stil.
Färgglad plånbok med tigertryck - Säljer en exklusiv limiterad plånbok med ett färgglatt tigertryck. Den är blå med inslag av rött och beige, perfekt för att liva upp din vardag. Plånboken har flera fack för kort och sedlar. Perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent! 🐯💙
axelväska & plånbok - Säljer ett matchande set från Ulrika med en blå quiltad axelväska i syntetmaterial och tillhörande plånbok. Väskan har guldfärgad kedja och snygga diagonala sömmar. Plånboken har flera fack för kort och kontanter. Perfekt för dig som vill ha en färgklick i din outfit!
Ljusblå plånbok med zebramönster - Söt liten ljusblå fodral med zebramönster och rosa dragkedja. Perfekt för att hålla ordning på småsaker. Den har en praktisk rem för enkel hantering. Mått 8,8x9,5cm. Villkor enligt profilbeskrivning.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
Marinblå handväska från Coach  - Snygg marinblå handväska från Coach i skinn med guldfärgade detaljer köpt från NK. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära med sig det viktigaste med stil. Inga skador, inga fel precis som ny ✨