Alla kategorier > Mode > Väskor
EGENSYDD VÄSKA
EGENSYDD VÄSKA - 89 EGENSYDD VÄSKA - 90 EGENSYDD VÄSKA - 91

EGENSYDD VÄSKA

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Blå

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Unik handväska som är gjord av ett par jeans. Vid intresse kontakta oss via Instagram @nyttosnyggt.uf Frakt ingår🫶

Nyttosnyggt.UF
Nyttosnyggt.UF
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Egensydd jeansväska - Egensydd jeansväska, mått: ca 25-30x35cm!
Egensydd necessär - Egensydd necessär med satintyg inuti för en lyxig känsla☀️Bredd: 22cm Höjd: 17cm💕
egensydd väska😸😸 - det här är mest en intressekoll på mina egensydda väskor!!🥰 jag syr av tjockare ÅTERVUNNA material, vilket gör att väskorna är chunky, varma och hållbara. just den här väskan är även reversible, så den kan bli lite mörkare grön också! PRISET SOM STÅR ÄR ETT CIRCA-PRIS eftersom det finns flexibilitet vad gäller dragkedja, storlek, material och längd på axelremmar☺️ ️skriv gärna om ni har frågor och OM DU HAR EN SPECIELL BUDGET så kan vi komma fram till något som passar båda❤️
väska - helt ny plånboksväska, säljer för att den inte kommit till använing
Väska  - Väska från shein Använd ett fåtal men ser och är som ny
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️