Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå handväska - Säljer denna super fina väskan, bredd: 21cm längd: 15cm djup: 5cm 💓 har lite slitningar på axelbandet💕 pris kan absolut diskuteras!
Grå handväska  - Grå handväska från Gina Tricot
Grå handväska  - Grå Stella McCartney väska. Använd men fint skick och säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Super fin till sommaren och rymlig väska.💕
Grå handväska  - Säljer denna fina gråa handväskan. Köpt på zalando från märket pieces.
Grå handväska - Så fin handväska med silverdetaljer som jag spontanköpte på stan för någon månad sen, men sedan inte kommit till användning. Pris kan disskuteras
Grå handväska  - Väska från Dubai. Ljus grå
Grå handväska - Super fin handväska från forever21 med innerfack och med reglerbar axelrem💕
Grå handväska  - Säljer nu denna snygga grå axelremsväskan från TIAMO då den inte kommer till användning eftersom jag har så många väskor. Den är i bra skick utan defekter. De har tre storlekar och de här är den mellersta vilket gör att man ädnå rymmer en hel del. Passar därför perfekt både till utgång eller till andra tillfällen då man behöver en större väska. Tveka inte att höra av er vid frågor eller lägga prisförslag!
Grå handväska
Grå handväska - 89 Grå handväska - 90

Grå handväska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättefina gråa väskan då jag inte får användning för den längre💕💓 Pris kan diskuteras!!💓

Selloutmalva
Selloutmalva
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.