Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fendi svart kuvertväska med gula detaljer - Säljer en svart kuvertväska från Fendi med ikoniska gula ögon-detaljer på framsidan. Väskan är tillverkad i skinn och har en stilren, rektangulär form. Kommer med originalbox, dustbag och äkthetsintyg. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar. Kan tänka mig att gå ner lite i pris vid en snabb och smidig affär😁
Svart shoppingväska med orange detaljer - Cool svart shoppingväska med starka orange handtag och ett orange band runt väskan. Väskan är tillverkad i slitstark polyester och har en enkel, boxig form som rymmer mycket. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Väskan är ett återbruk av en gammal stativväska så den kan ha lite skavanker. Den är 33 cm bred och ca 30 cm hög. Ca 10 cm i botten.
Svart axelväska med flätade detaljer - Cool svart axelväska i mjukt skinn med flätade detaljer på framsidan och justerbar axelrem. Väskan har dragkedja upptill och rymligt innerfack, perfekt för att få plats med allt du behöver. Snygg och stilren design som passar till många outfits.
Svarta necessärer med quiltad detalj - Två svarta, enkla necessärer i syntetmaterial, båda med quiltad mönsterdetalj och praktisk handrem. Necessärerna har dragkedja. Den större L:26 B:12 H:25, den mindre L:18 B:8 H:13. Aldrig använda. Säljes tillsammans.
Svart resväska från DKNY med detaljer - Snygg svart resväska från DKNY med justerbar axelrem, guldfärgade spännen och dragkedja. Väskan har diskret mönster med DKNY-logga, förstärkta hörn i skinn och flera praktiska fack. Perfekt för weekendresor eller gymmet. ÄKTA
Svart och gul ryggsäck från Babolat - Säljer en sportig svart och gul ryggsäck från Babolat. Perfekt för tennisentusiaster med flera fack och justerbara remmar. Ryggsäcken har dragkedjor och är designad för att bära racketar och annan utrustning.
Fendi svart och gul axelväska - Säljer en snygg axelväska från Fendi i svart och grått med en diagonal gul detalj. Väskan har ett strukturerat mönster på ena sidan, justerbar axelrem och dragkedja upptill. Kommer med originalkartong och tags. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt.
Svart handsydd jeansväska med gula detaljer
Svart handsydd jeansväska med gula detaljer  - 89 Svart handsydd jeansväska med gula detaljer  - 90 Svart handsydd jeansväska med gula detaljer  - 91

Svart handsydd jeansväska med gula detaljer

Storlek: X
Kategori: Väskor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Unik svart jeans handväska med gula detaljer och gul insida. Ytterficka och innerficka med dragkedja. Helt handsydd.

Av Permert
Av Permert
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla