Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Höst väska - Skogsgrön axelremsväska i 90-tals tid med krokodilskinns mönster💚
Perfekt sommarväska💛🌞 - Super snygg väska ifrån hm som är perfekt till sommar🌞💛
Perfekt sommar väska🩶🌸 - Jätte fin väska som är perfekt nu i sommar. Medföljer även ett långt axelband🩶
Perfekt väska  - Älskar denna väskan men köpte en annan!! Har en liten defekt på baksidan men inget man lägger märkte till, märkte inte det alls själv tills jag tog bilden❤️‍🔥❤️‍🔥
Perfekta Skolväskan - Skitsnygg Don Donna workbag som får plats med dator och så många böcker! Så stor, användbar och snygg😍😍🥰
perfekt svart väska - tuff väska köpt i somras. säljer pga att jag har liknande💫rymmer mycket och har justerbara band❤️
Vintage läderväska perfekt för skolan - Är väldigt rymlig och passar perfekt till skolan! Jättebra skick och har två band ett kortare och ett längre som kan tas av 💕
Den perfekta weekend väskan!! - Snygg, classy väska som rymmer mycket. Tyvärr har väskan lite slitningar och därav säljs den för ett dunder pris!
Perfekt höstväska
Perfekt höstväska - 89 Perfekt höstväska - 90 Perfekt höstväska - 91

Perfekt höstväska

Storlek: -
Kategori: Väskor

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå rutig väska med silvriga detaljer från Harris Tweed. Köptes för 1 år sedan men aldrig använd. Mycket bra skick. Skriv för mer info och bilder🍂❤️

Vita Dimming
Vita Dimming
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Brun bucket handväska med snörning - Snygg bucket handväska i brunt skinn med kontrasterande vita sömmar och beige tyginsats. Väskan har ett coolt rutmönster i lädret och stängs med snörning upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍