Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska från KappAhl
Väska från KappAhl  - 89 Väska från KappAhl  - 90 Väska från KappAhl  - 91

Väska från KappAhl

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Märke: Kappahl

210 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska från Kappahl, använt en gång endast! Väldigt bra skick.

Nour
Nour
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Axelväska/ väska från Kappahl  - Jag säljer min fina senapsgula väska. Har använt typ 3 gånger och köpte den förra året. Säljer den för att jag gärna vill ha en annan färg och att jag tror att någon annan skulle haft mer användning av den än vad jag har. Jättefint skick, ingen repa eller något på den, nyskick. Säljer för 160kr
Väska från kappahl  - Väska från Kappahl,får plats med en hel del och har ett mindre fack inuti🤍,lägg gärna bud, om ni har några fler frågor eller funderingar är det bara att skriva!
Trendig väska Kappahl - Hej! Jag säljer denna handväskan ifrån Kappahl, den säljs inte längre i butik eller hemsida. Så passa på att köpa nu till ett bra pris!🙏🏻 Väskan har en snygg dragkedja framtill och dekorativa nitar. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Grå axelväska från KappAhl - Stilren grå axelväska från KappAhl i skinnimitation med flera dragkedjefickor framtill och justerbar axelrem. Väskan har en rymlig insida med innerfack och snygga metalldetaljer. 👍🏼😊
Läderväska från Kappahl  - Säljer denna läderväska för att den inte kommer till andvändning, pris 40kr
Väska från Kappahl - En väska fått i present förra sommaren men har inte kommit till användning och kommer tyvärr inte att göra det heller på grund av redan för många väskor ägda😅
Kappahl väska beige - Denna väskan är jätte fin och beige den är använd ett par gånger fast i ganska bra skick bara att den är en fläck av läppglans i väskan men det går säkert bort annars är den helt som ny.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓