Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart väska - Fin svart väska som ej kommer till användning! Fint skick 💕 Man kan växla mellan det långa bandet eller det korta. Köpt på Kappahl för ca 250 kr 🖤
Svart väska - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och justerbar rem. Väskan har en praktisk dragkedja och en ficka på framsidan för extra förvaring. Perfekt för att ge din outfit en stilfull touch.
Svart väska  - Säljer en svart axelväska från Kappahl. Använd två gånger.
Svart väska - Svart superfin väska i bra skick! Liten deffekt vid handtaget men inget man märker av, sänker priset vid snabb affär🥰
Svart väska - Så fin enkel svart väska med guldiga detaljer, som tyvärr aldrig kommit till användning💕 Köparen står för frakten📦
Svart väska axelrem - Svart väskan med flera fack i nyskick.
Svart väska  - Väska från Lolita jade! Såå fin men har andra jag använder mer!🫶🏻 Hör av dig för frågor/ bilder
Svart väska  - En svart, fin, fluffig väska som inte kommer till användning, därav säljer den. Nyskick! Pris går att diskutera. Köpare står för frak.
Svart väska
Svart väska - 89 Svart väska - 90 Svart väska - 91

Svart väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Kappahl
Färg: Svart

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt väska till skolan, köpt från Kappahl. Får plats med både dator, datorväska, skolböcker o lite till. Är i väldigt fint skick då jag köpte den för 3 månader sen och inte använt så mycket. Har sköna att o långa band för att ha på axeln (3) 170kr🥰

Clara Bergström
Clara Bergström
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Väska  - Jättefin, använt en gång!🫶🏻
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!