Alla kategorier > Väskor
George, gina & lucy väska
George, gina & lucy väska - 89

George, gina & lucy väska

Storlek: 40 x 30 cm
Kategori: Väskor
Märke: Gina Tricot
Färg: Brun

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min favvoväska då den inte kommer till användning längre :( Perfekt storlek och passar till ALLT! 👜😋🤌

Mange 😮‍💨
Mange 😮‍💨
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Flätad svart väska - Flätad väska som är helt ny!
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär!
Väska - Helt ny!!
Svart axelväska från ginatricot  - Stilren svart axelväska i skinn med långa handtag och snyggt spänne framtill. Köpt på ginatricot inte för längesedan så i väldigt bra skick!