Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney liknande väska  - Stella McCartney liknande väska i jätte fint skick, använd ett fåtal gånger, kom priv för fler bilder köparen står för frakten
stella mccartney liknande väska - Säljer denna superfina väska som knappt är använd! Inga defekter🤍 skriv för frågor
stella mccartney liknande väska  - säljer min svart stella mcartney liknande väska!! den är i bra storlek och nästan aldrig andvänd  skriv för fler bilder och pris kan diskuteras
Stella McCartney liknade plånbok  - Jätte snygg liknande Stella McCartney plånbok från Wera Stockholm ❤️ I mocka och färgen brun!
Stella Mccartney väska  - Säljer denna as snygga Stella väska som är hyfsat svår att få tag på säljer vid bra pris då den har 4 stenar som saknas men de är verkligen inget som syns när man har på sig den💗
Stella McCartney väska  - Intressekoll på denna sjukt snygga, rymliga och stilrena Stella McCartney väska. Den är grå och i modellen Falabella mellan storleken! Köptes för några månader sedan. Ett hål i innerfodret i innerfickan men annars inga defekter och man ser det absolut inte vid användning, jag har inte heller störts av det alls! Kom gärna med bud💞💞
Stella McCartney väska  - Säljer min fina Stella väska, sparsamt använd men börjat tröttna lite. ♥️Dm om frågor eller önskemål om fler bilder👏Låna kedjan är på, den syns ba inte på bilden
Stella mccartney liknande väska
Stella mccartney liknande väska - 89 Stella mccartney liknande väska - 90

Stella mccartney liknande väska

Storlek: S/M
Kategori: Väskor

159 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köptes inte så längesen och inte fått någon användning av den så jag säljer vidare❤️

angelica
angelica
(10)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Väska  - Jättefin, använt en gång!🫶🏻
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!