Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara väska - Köpt här på plick, använd några fåtal gånger och har rostat lite på insidan av facket men inget som  syns när väskan är stängd.
Zara väska - Sjukt snygg trendig Zara väska! som är helt slutsåld (säljs inte mer) knappt använd och därför i jätte bra skick. Ända defekten om det äns räknas som defekt finns på sista bilden.  Skriv privat  om ni har fler frågor❤️köpt för 599kr
Zara väska - Säljer min Zara väska då den inte används längre. Orginal pris är ca 400kr. Är i ny skick
Zara väska - Jag säljer min zara väskas som inte kommer till användning.
Väska från zara - Väska från zara, lånad bild. Helt ny endast använd en gång! Skriv för fler bilder. Priset kan diskuteras
Zara väska  - Knappt använd så i jättebra skick💞
Zara väska - Väska från zara med små stenar på 😍 Bra skick
Väska från Zara
Väska från Zara - 89 Väska från Zara - 90

Väska från Zara

Storlek: S
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten väska från Zara med silverdetaljer

Clara
Clara
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Väska  - Aldrig använd
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Svart quiltad handväska från YSL - Säljer en svart quiltad handväska från YSL med guldiga kedjor och ikonisk YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett elegant, strukturerat mönster. Insidan är beige och har ett fack med Saint Laurent Paris-tryck. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.