Alla kategorier > Mode > Väskor
Kylie + kendall väska
Kylie + kendall väska - 89

Kylie + kendall väska

Storlek: 00
Kategori: Väskor
Färg: Blå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättesnygg väska från märket Kylie + kendall. Köpt i Cypern från en äkta väskaffär för 85€ i oktober så den är knappt använd.

Debora
Debora
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kendall+Kylie väska - Genomskinlig väska med silver detaljer i från kendall och Kylie Jenners märkes kollektion. Finns inte att köpa längre. Inköpt i London. Gott skick, men använt, och det märks att den är en kvalitets väska.(Mittenbilden är min bild de andra är lånade) Obs: priset är diskuterbart💓
Kendall x kylie ryggsäck  - Kendall x kylie rosa ryggsäck, bra skick, pris kan diskuteras
KENDALL + KYLIE Midjeväska 🧳  - Jag säljer denna urgulliga metallic äkta Kendall + Kylie midjeväskan för bara 130kr (Nypris 300)
Beige axelväska från Kendall + Kylie -  beige axelväska från Kendall + Kylie med neon-gula detaljer och axelrem. Väskan har ett fack med magnetknapp, kortfack på insidan och transparent baksida med logga. Tillverkad i syntetmaterial och polyester.
Beige axelväska från Kendall + Kylie - Snygg beige axelväska från Kendall + Kylie med en neonfärgad axelrem. Bra skick.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Vintage Coach Bag - Coach väska köpt utomlands i en vintage butik. Supersnygg!!
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.