Alla kategorier > Mode > Väskor
Fendi knit Väska
Fendi knit Väska - 89 Fendi knit Väska - 90 Fendi knit Väska - 91

Fendi knit Väska

Storlek: 25CM
Kategori: Väskor
Märke: Fendi

2000 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

mycket unik och vintage, lägg till detaljerade bilder om du vill

Lisa
Lisa
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
FENDI VÄSKA  - Fendi väska köpt på Fendi i London
Fendi väska - Säljer min Fendi väska då den inte kommer till användning längre. Köpt på TheVintageBar.  Använt skick.  Bara att höra av sig för fler bilder! Äkthetsbevis och kvitto finns!  Modell: Navy Fendi Canvas Baguette
Fendi väska - Eftertraktad fendi axelremsväska  Finns bara 1 kvar  I befintligt skick
Fendi vintage väska - Köpt på Plick men inte blivit använd tyvärr 🐆🥰
Fendi väska - Säljer denna fendi väska som är köpt second hand. Tror ej den är äkta för det fanns inget äkthetsbevis men är jättefin och i fint skick!
Fendi Peekaboo väska  - Säljer en stilren svart handväska/kontorsväska i modell Peekaboo från Fendi i exklusivt skinn. Insidan är fodrad i brunt läder och har smarta fack. Den kommer dessvärre inte längre till användning. Får lätt plats med en dator och böcker + dokument. Möts endast upp! Kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär!
Fendi väska säljs - Hej  Säljer min väska då har jag ingen användning av den , har haft den 2 gånger när jag utomlands   Har kvar kvittot och orginal påsen.  Kan skickas med post.  0760825043
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Brun Marc Jacobs handväska - Säljer en snygg brun handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dekorativ metallbricka framtill. Fint skick och super gullig.