Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Korthållare - Säljer en stilren blå plånbok med klassiskt grafiskt mönster i vitt och svart. Insidan är gul och plånboken har flera kortfack. Perfekt för dig som vill ha något exklusivt och snyggt i fickan.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd korthållare i originalförpackning, perfekt för att förvara dina kort och tillhörigheter med stil.
Söt korthållare med kattmotiv - Liten plånbok med ett gulligt kattansikte och öron på framsidan. Perfekt för att hålla ordning på kort. Den är ljusblå med rosa och svarta detaljer.
Blå korthållare - Säljer en blå korthållare med ett unikt tryck av badande personer och en röd båt. Plånboken har flera kortfack och är tillverkad i tåligt skinn med en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha något färgglatt och exklusivt i fickan.
Korthållare Denim - Korthållare från Saviourdenimuf. För att beställa en korthållare skriv till oss på Instagram: @saviourdenimuf
Smythson kort hållare - Säljer denna fina plånbok från Smythson. Helt i ny skick. Skriv vid frågor💞
Blå goy4ard plånbok korthållare med mönster  - Säljer en blå plånbok från Goy4ard med deras ikoniska grafiska mönster. Plånboken är i ett smidigt format och har flera fack för kort. Tillverkad i skinn med detaljer i blått och vitt. Kommer i originalask och med tillhörande tygpåse.
Gucci korthållare - Säljer denna fina korthållare från Gucci. Köpt i Marbella november 2023, kvitto finns, äkta.
Läder korthållare
Läder korthållare - 0 Läder korthållare - 1

Läder korthållare

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Slimmad blå plånbok i krokopräglat skinn med kontrasterande brun kant upptill. Perfekt för kort och sedlar, stilren och unik design som sticker ut i fickan.

Rasmus Karlsson
Rasmus Karlsson
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Guldig handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg guldig handväska från Marc Jacobs i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har dekorativa spännen och en metallbricka framtill som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.