Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska  - Jättesnygg och välanvänd handväska. Tyvärr har något spillts på ena sidan men den andra är fläckfri. Dragkedjor och övrigt fungerar perfekt💕
Blå handväska  - En blå söt Axelväska ifrån asos
snygg handväska - snygg handväska som jag inte vet vad varumärket är för att förra ägaren mixade ihop paketen. är som helt ny och den är ren! priset går att diskuteras om och skicket är bra!
Handväska  - Handväska i bra skick
Handväska  - Liten ljusrosa handväska med gulddetaljer i gott skick  Två fack som öppnas med dragkedja
Handväska - Handväska från don Donna!❤️kommer inte till användning. Nyskick!
Handväska
Handväska - 89 Handväska - 90 Handväska - 91

Handväska

Storlek: MINI
Kategori: Väskor

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, jag säljer denna coola och trendiga väskan! Den är knappt använd och är därav i bra skick. Väskan i första bilden är i en större storlek, den väskan jag säljer är i modellen mini. Väskan är super bra till skolan, för att ha mobilen, nyckal mm i den!!

Edith Larsson
Edith Larsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Gucc! Väska - Fin väska
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
By Malene Birger - Snygg axelväska från By Malene Birger med svart och vit rutigt mönster. Väskan har en smal axelrem i svart och guldfärgad dragkedja. Insidan är fodrad i en brunrosa ton. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design. Bredd 25,5cm och höjd 18cm
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Miu Miu väska - Snygg Miu Miu väska. Kan inte skicka nu kan skicka tidigast den 14 januari. Box och tote bag ingår och ett band. Har en innerficka.
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️