Alla kategorier > Väskor
Svart axelväska från Lacoste
Svart axelväska från Lacoste - 0 Svart axelväska från Lacoste - 1 Svart axelväska från Lacoste - 2

Svart axelväska från Lacoste

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Lacoste
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska från Lacoste med präglad logga på framsidan och klassisk krokodil-detalj. Väskan har justerbar axelrem och stängs med magnetknappar. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.

Frostyz73
Frostyz73
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster i grått och silver. Väskan har justerbar axelrem, dragkedja med Lacoste-logga och krokodilemblem på framsidan. Materialet är skinn och polyester, perfekt för dig som gillar stilrena detaljer.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster i grått och silver. Väskan har justerbar axelrem, silverfärgad dragkedja med Lacoste-logga och ett stilrent krokodilemblem på framsidan. Materialet är syntet med detaljer i skinn. Perfekt för att bära dina essentials.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster i vitt. Väskan har justerbar rem, dragkedja och detaljer i skinnimitation. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och har en modern look med tydlig Lacoste-logga, Köpt från själva Lacoste affären
Svart axelväska från Lacoste - Säljer en stilren svart axelväska från Lacoste med justerbar rem och dragkedja upptill. Väskan har en diskret Lacoste-logga framtill och ett innerfack med dragkedja. Perfekt för att bära det viktigaste i vardagen.
Svart axelväska från Lacoste - Stilren svart axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga i metall på framsidan. Väskan har justerbar axelrem, lock med magnetstängning och ett huvudfack med dragkedja. Tillverkad i slitstark syntet med minimalistisk design och diskreta detaljer.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med justerbart band och klassisk krokodil-logga i metall på framsidan. Väskan har en stilren, rektangulär form och stängs med dragkedja. Perfekt för att bära det viktigaste och passar till många olika outfits.
Svart axelväska från Lacoste - Stilren svart axelväska från Lacoste med justerbar rem och präglad krokodillogga framtill. Väskan har en rektangulär form, strukturmönstrad yta och dragkedja upptill. Perfekt för att bära det viktigaste med snygg och clean look. Köpte den för 4 månader sedan och använt den max max 1 gång inte mer än så
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med klassisk krokodil-logga i silver framtill. Väskan har justerbart band, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för att bära det viktigaste och passar till en clean streetstyle.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Bucket väska HM - Nyskick💗
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Rosa Balenciaga handväska i skinn - Cool rosa handväska från Balenciaga i mjukt skinn med silverfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och en klassisk, lite slouchy form. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe.
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!