Alla kategorier > Mode > Väskor
Guess väska svart krokodil
Guess väska svart krokodil  - 89 Guess väska svart krokodil  - 90 Guess väska svart krokodil  - 91

Guess väska svart krokodil

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Guess

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min Guess väska,nypris 1500.Har använts 2-3 gånger men har inga synliga fel.Tillkommer dustbag.

Andreea Focsa
Andreea Focsa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart väska från Guess - Snygg svart väska från Guess med subtilt mönster och logga framtill. Väskan har två långa handtag, en praktisk dragkedja på framsidan och rymligt innerfack. Tillkommer en mindre matchande väska till. Aldrig använd!! Pris kan diskuteras.
Svart väska från Guess - Stilren svart väsk från Guess med guldfärgade detaljer och dragkedja upptill. Priset går att diskutera pågrund av slitningarna så ge gärna prisförslag!!
Svart väska från Guess  - I princip inga tecken på användning💓Snygg svart axelväska från Guess med subtilt mönster och guldfärgad kedja. Väskan har ett dekorativt lås framtill med Guess-logga och flera fack inuti, inklusive dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design.
Svart väska från Guess - PRIS KAN DISKUTERAS!!Stor svart väska från Guess med diskret mönster och guldfärgade detaljer. Väskan är helt oanvänd då jag fick den i födelsedagspresent för en månad sen. Väskan har en snygg dragkedja framtill och en matchande innerficka med logga. Materialet är syntet och handtagen är robusta. Perfekt för dig som vill ha plats för allt och ändå se stylish ut. Pris kan diskuteras.
Svart väska från Guess - Helt oanvänd svart väska från Guess med subtilt mönster och guldfärgade detaljer. Väskan är helt ny då jag fick den i födelsedagspresent men fick dubbletter. PRIS KAN DISKUTERAS!!Väskan har en stor dragkedja framtill, två handtag och en matchande innerficka med dragkedja. Guess-logga i metall och snygg tag med logotyp. Perfekt storlek för allt du behöver.
Guess väska  - Säljer en helt ny guess väska åt min mamma. Justerbart band.  Nypris 3000
Guess väska  - Svart axelrem guessväska med kedja och rem (lång och kort längd)  Defekt på sista bild - kedja rostat på vissa delar och knappt synliga skrapor på loggan. NYPRIS: runt 1300
Guess Väska - Köpt för nåt år sen. Knappt fått användning av. Köpt för 1099 kr, säljer för 399 kr.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Väska  - Väska med kedja
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.