Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelväska  - Svart fin väska två fickor med guld detaljer!
axelväska - köpt sexond hand. jättebra skick. banden är  snea eftersom väskan legat i en låda några månader men dom blir som vanligt efter några användningar. frakt tillkommer eller möts i sthlm ❤️❤️❤️
Axelväska - Supersnygg axelväska som är använd 1 gång. Köpte för något år sedan och den har bara inte kommit till användning. Lagomt stor. Man kan ha båda lång och kort band. (Väskan är lite dammig på bilderna) men den är i NYSKICK. Köpt på Zalando Stradivarius.
Axelväskor  - Säljer dessa axelväskor då de inte kommer till användning längre ❤️ Den vita och den blommiga är från shein och den svarta från Gina tricot, därför blir prissättningen 20 för vit eller blommig och 99 för den svarta! Helst köper man alla och då för 129 🙌😻
Axelväska  - Super fin väska o super bra skick💓 Pris kan diskuteras vid snabb affär
Axelväska - Svart axelväska med guldiga detaljer, inget trasigt. "Krokodilmönster" med en liten ficka på ena sidan (se sista bilden)💕 minns ej vart jag köpt den
Axelväska  - Svart och vit väska med svart inuti, den e en medel stor. Väska och kan hålla ganska mycke.
Axelväska  - Svart axelväska från H&M. Fint skick. 🖤✨ Frakt tillkommer 🥰
Axelväska
Axelväska - 89 Axelväska - 90 Axelväska - 91

Axelväska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin svart fakeläderväska. Framsidan har en söm som går i mitten som fin detalj, baksidan har ett litet fack med dragkedja. Anpassningsbart axelbandslängd.

Lina.nystr
Lina.nystr
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp
Svart axelväska med rutigt mönster - Snygg svart axelväska med vitt rutigt mönster och justerbar axelrem.!!!som går att ta av!!!Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar till din outfit.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️kommer med långt band❤️pris kan diskuteras
Marc Jacobs väska - Intressekoll på min jättefina vintage Marc Jacobs väska💞 Väskan är i beiget läder och har guldiga detaljer, med två kortare axelband och ett längre som går att ta av. Väskan stängs med dragkedja och har tre innerfack. Väskan är använd men har varit väl omhändertagen. Det finns mindre defekter som slitage på de mindre axelbanden, som man kan se i sista bilden. Inget som syns vid användning. Dustbag tillkommer!💞 Skriv gärna vid frågor/fler bilder. Obs tryck inte på ”köp nu”!!