Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bucket väska - Bucket väska i nylon. Används.
MCM BUCKET VÄSKA - Som ny! säljs på grund av att den inte passade min stil!  använd 3-4 gånger köpt för 6800kr säljs för 3300 vid frågor eller bilder skicka ett pm
Bucket bag - Från hm
Bucket väska - Skriv för pris eller mer bilder
Bucket väska - Svart bucket väska, sparsamt använd. Carin Wester
Väska bucket
Väska bucket - 89

Väska bucket

Storlek: -
Kategori: Väskor

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Justerbar axelrem • B25cm H30cm

Karolina
Karolina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Svart handväska med gulddetaljer från Spanien  - Snygg svart handväska i skinnimitation med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen. Perfekt storlek för vardagens essentials och ger en cool vibe till din outfit.
Vit handväska med silverdetaljer - Jättesnygg vit handväska. Helt ny, aldrig använt den💕