Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Datafodral  - Datafodral i brunt med geometriskt mönster. Den har detaljer i brunt skinn och dragkedja i guld. Den är väl använd och defekterna syns på bilderna. Men fortfarande fin🥰
Datafodral - Knappt använt datafodral💕
Datafodral  - Supersöt datorväska från Pipols Bazaar. Den har många fickor och man kan sättapå axelband. Köpt för ca 500. 13 tum ( 33x26 cm ) Kom gärna med frågor eller prisförslag 💕
Datafodral - Stilren svart kuvertväska i skinn med croco-mönster och metallfärgat GV-emblem på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och har en elegant, rektangulär form. Snygg detalj som lyfter din outfit.
Leopard väska - En jättefin väska med fina leopard mönster. Den är i nyskick och har aldrig använts. Säljer för att jag inte hittar användning till den.
Leopard väska  - Använd en gång sedan har den bara hängt helt oanvänd🐆💗
Leopardmönstrat datafodral från Ideal of Sweden - Snyggt datafodral från Ideal of Sweden med leopardmönster i beige, brun och svart. Väskan har en praktisk dragkedja och är perfekt för att förvara din dator i med stil.
Datafodral - Oanvänt datafodral då jag råkade få hem 2 st❤️💋 skriv för frågor!
leopard datafodral
leopard datafodral  - 0 leopard datafodral  - 1 leopard datafodral  - 2

leopard datafodral

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg datafodral med leopardmönster från iDeal of Sweden. Fodralet har en dragkedja upptill och är perfekt för att ge en trendig touch till din outfit. Den är lätt att bära.

Romane
Romane
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Nice Nano MNG - Mini bag, can be used as vanity bag or shoulder bag.
Svart handväska - Svart handväska💕
 Vuitton brun monogram glasögonfodral - Säljer en snygg  glasögonfodral från Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och ljusbrunt skinn.  glasögonfodral har guldfärgad kedja och karbinhake, samt en knapp med Vuitton-logga. Perfekt för kort och småsaker.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny