Alla kategorier / Mode / Väskor
väska med leopardmönster
väska med leopardmönster - 89 väska med leopardmönster - 90

väska med leopardmönster

Storlek: -
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

galet fin väska som jag köpt här från plick men har tyvärr aldrig fått användning av den :( den är helt ny❣️ sydd av tjejen jag köpte den av‼️ pris kan självklart diskuteras

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
olika armband! - 69kr för det med blommor, då det är köpt på asos :-) slutsålt så går inte att få tag på längre :-( 5kr/st för resten! vet inte vart jag köpt dem tyvärr✌️
blåa jeans - sÅ snygga jeans från asos som tyvärr blivit för små för mig😭😭 nästan aldrig använda så de är i toppskick!! skriv privat för mått och fler bilder!
halsband! - silverfärgade halsband med flera rader! tror båda är köpta från asos :-) knappt använda då jag har för mycket halsband :-( säljer för 50kr/st eller båda för 85!
taiki jeans - högmidjade jeans från monki i modellen taiki! bra skick‼️ säljer då de är lite för korta på mig som är 166cm :-) skriv privat för mått eller fler bilder!
vida jeans - så balla lasermönstrade jeans från asos!!! slutsålda så går inte att få tag på längre! använda max två gånger så de är i nyskick :-) säljer då de är för korta för min smak, jag är 166cm för referens!
beigea jeans - sÅ fina och sköna baggy jeans från asos!! men måste tyvärr sälja för att dom blivit för korta för min smak😭 jag är 166cm för referens. inte använda jättemycket så de är i bra skick! pris kan såklart diskuteras👍 hojta till för fler bilder!!
beigea jeans - världens skönaste jeans från lindex! de är så stretchiga!! säljer då de är lite för korta för min smak😭 toppskick, använda typ en gång :-)
gingham kjol - ‼️intressekoll‼️ så fin kjol från urban outfitters😭 aldrig använd tyvärr då jag inte fått ett bra tillfälle :-( köpt för typ 500kr + tull :-( osäker om jag ska sälja men om jag får ett bra bud så!
svart vans väska! - snygg och clean vanspåse! knappt använd så den är i bra skick! får plats med mycket och typ vattentätt material
handgjort halsband🐚🤍 - ett halsband som jag gjort själv! gjort av rosenkvartschips och olika plastpärlor i rosa och vit🌸
Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönster väska - Liten väska i leopardmönster med rosetter på sidan. Sydd i tyg som är köpt secondhand! Mått: 16x27cm
Röd axelväska med leopardmönster - Unik röd axelväska med leopardmönstrade detaljer och coola silverkedjor. Väskan har stora spännen, nitar, stjärnor och ett hjärta i metall. Materialet är glansigt syntetläder och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Svart handväska med leopardmönster - Cool svart handväska i skinn med lock i leopardmönstrad mocka. Väskan har ett rejält handtag, snyggt spänne i metall och flera fack inuti för bra organisering. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar.
Svart axelväska med leopardmönster - Snygg svart axelväska med silverfärgad kedja och  svartvitt leopardmönster. köpte den second hand men har aldrig använt och den är bra kvalite. skriv gärna om ni har frågor🥰
Axelväska med leopardmönster - Cool axelväska med leopardmönster och ett stort tryck av en gepard på framsidan. Väskan har justerbar svart axelrem och dragkedja upptill samt en extra ficka med dragkedja på framsidan. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Glittrigt mobilskal med leopardmönster - Ett glittrigt mobilskal dekorerat med ett leopardmönster i silver, svart och orange. Skalet är täckt med små pärlor som ger en glittrande effekt.
Väska - Helt ny oanvänd väska. Kan användas på tre sätt beroende på om man tar av bandet eller fäster det på något av de två sätten som är möjliga (på baksidan eller insidan av väskan). Väldigt mörkt brun, hade jag inte vetat om det hade jag nog kallat den svart.
Väska - Väska i canvas från NA-KD, snyggt zebramönster och silvrig hårdvara. Aldrig använd, bara varit med på bild 🤍
Fortsätt i appen →