Alla kategorier > Mode > Väskor
Levis påsväska
Levis påsväska  - 89

Levis påsväska

Storlek: S
Kategori: Väskor
Märke: Levi's
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart påsväska med färgglatt tryck ”Levis”

Lina Jönsson
Lina Jönsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
En svart påsväska med små pärlor  - Här säljer jag en elegant väska med små pärlor på och säljer för att jag aldrig har använt men köpte den begagnat och då var den helt ny
HunkyDory påsväska  - En blå jätte fin Hunkydory påsväska.
Levis - Säljer min midjeväska från levis. Använt sparsamt, är i nyskick🥰
Levis väska - Nyskick!  Helt oanvänd, jag har två stycken. Super cool levis magväska. 50kr styck💗 köparen står för frakt!
Levis axelväska  - En Levis axelväska i nyskick, en liten ficka på utsidan och en liten med dragkedja. Väskan är i nyskick och funkar jättebra att ha med sig vart än man är.
Levis ryggsäck svart - Levis ryggsäck nypris runt 300kr
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Vit handväska med dragkedja - Stilren vit handväska i syntetmaterial med två handtag och en silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och minimalistisk design, perfekt för att lyfta din outfit. Snygga sömdetaljer och enkel att matcha. Köpt från Loppis, är i väldigt bra skick 🤍