Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska med krokopräglat mönster och dragkedja upptill. Väskan har en justerbar axelrem och är tillverkad i skinnimitation som ger en cool och trendig vibe. Perfekt storlek och passar till många olika outfits.
Svart axelväska  - Stilren svart axelväska i slätt skinn med justerbart axelband. Väskan är ca 30 cm hög och har en enkel, minimalistisk design. Invändigt finns ett fack med dragkedja för extra säkerhet. Perfekt för dig som gillar en clean look och vill ha plats för allt du behöver. HELT NY OCH KOSTAR 499KR NY.
Svart axelväska med gulddetaljer - Säljer en snygg svart axelväska i skinn med gulddetaljer. Väskan har en justerbar axelrem med kedja och ett elegant spänne framtill. Perfekt för både vardag och fest! 🖤Den har små fickor på insidan. 3 stycken då en av dom är med en bragkedia. Den kostade 200 i butik så jag säljer den för väldigt bra pris!
Svart axelväska från Lindex - Svart axelväska från Lindex med stilren, rundad form och bred justerbar axelrem. Väskan är tillverkad i syntetmaterial och har en silverfärgad dragkedja upptill. Perfekt storlek för mobil, plånbok och småsaker. Enkel och clean design.
Svart axelväska med dragkedja  - Svart axelväska från Geox i syntetmaterial med justerbart band och smidig plastspänne. Väskan har ett stort huvudfack med dragkedja och en mindre ficka framtill, perfekt för mobilen och småprylar. Enkel och clean design som funkar till alla outfits. Använd 1/2 gånger!
Svart axelväska i krokopräglat skinn - Snygg svart axelväska med krokopräglat mönster och justerbart axelband. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.Katt finns i hemmet
Svart axelväska - Snygg svart axelväska med silverfärgade kedjedetaljer längs kanterna och som axelrem. Perfekt för att ge en edgy touch till din outfit. Väskan har en stilren design och är rymlig nog för dina dagliga nödvändigheter. Är i nyskick med prislapp på! Orginalpris är 600kr
Svart axelväska - Snygg svart  axelväska i syntetmaterial, säljer pga att den ej kommer till användning.
Svart axelväska
Svart axelväska - 89 Svart axelväska - 90

Svart axelväska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Märke: Lindex
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg bra väska men har alldeles för många.

Ninni Grande
Ninni Grande
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Guldig handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg guldig handväska från Marc Jacobs i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har dekorativa spännen och en metallbricka framtill som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.