Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: One Size
Kategori: Väskor
Märke: Lindex
Färg: Vit

15 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Bunbag

Betty Amanda
Betty Amanda
(24)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska  - Supergullig väska , köptes 2019! Blivit använd men är i jättebra skick .
Väska  - Vit väska från shein, aldrig använd helt ny. Kommer med ett extra band.
Väska - Axelväska som är så fin!
Väska  - Säljer min jätte fina väska från Zara då den aldrig kommit till användning! Inga defekter💗
Väska - Supergullig liten kuvertväska i vit syntet med handtag, dekorerad med en vit rosett, pärldetalj och torkade blommor. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en romantisk touch.
Väska - Väldigt fin och bra material
Väska - Säljer en vit/cremefärgad axelväska från H&M Divided med krokodil mönstrad yta. Väskan har en bred axelrem, silverfärgade metalldetaljer och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean vibe till din outfit!💕Supersnygg som passar till allt😻Fungerar också som handväska!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart bag  - Riktigt stilren svart gg bag kan kombineras till många olika outfits
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤