Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tygväska med eget tryck   - Ett tryck jag gjort av linoleumplast på en vit och blå tygväska. Går att få på vilken färg på tygväska som helst, även med vitt tryck (som på bild 2). Påsen rymmer 10 liter. Handtagen är 67cm långa. Jag gör dessa efter efterfrågan! Tvättbar 40°
Vit linneväska/ tygväska med tryck - En vit linneväska/tygväska /strandväska
 tygväska  - Säljer en cool vit tygväska med tryck från Tim Burton's Corpse Bride. 🩷 den ser likadan ut på båda sidorna
 Tygväska  - Bra skick jätte gullig.
Tygväska  - Gullig tygväska från Japanska B-side label med innerfickor i bra skick
Leopardmönstrad tygväska  - Säljer en stor och rymlig shoppingväska i vitt tyg med svart leopardmönster. Väskan har två handtag och en cool patch framtill. Perfekt för att bära allt du behöver till skolan eller stan.
tygväska  - fin tygväska
Tygväska med eget tryck
Tygväska med eget tryck  - 89 Tygväska med eget tryck  - 90

Tygväska med eget tryck

Storlek: 38cm x 42cm
Kategori: Väskor
Färg: Vit

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit tygväska med ett eget tryck jag gjort av linoleumplast. Går att få i olika färger. Rymmer 10l. Handtagen är 67cm långa. Gör dessa efter efterfrågan! Tvättbar 40°

MollysPrintshop
MollysPrintshop
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla