Alla kategorier > Mode > Väskor
Dammrosa axelväska i skinn med magnetlås
Dammrosa axelväska i skinn med magnetlås - 0 Dammrosa axelväska i skinn med magnetlås - 1 Dammrosa axelväska i skinn med magnetlås - 2

Dammrosa axelväska i skinn med magnetlås

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en skitsnygg rosa axelväska i skinn med bred rem framtill. Väskan har ett magnetlås och insidan är beige. Perfekt storlek och enkel att matcha med olika outfits.

Elin
Elin
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 rosa axelväska i skinn - Supersnygg rosa axelväska. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja och matchande plånbok. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Dammrosa väska - En liten dammrosa väska 🩷 Vet inte vilket märke det är på den. Använd 1-2 gånger. Den är ljusare i verkligheten! Längre kedja ingår.
Rosa axelväska i skinn från Abro+ - Snygg axelväska från Abro i starkt rosa skinn med silverfärgad kedjerem och dragkedja upptill. Insidan har mönstrat foder och en innerficka med dragkedja. Påminner om Stella maccartney väskor. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en poppig touch till din outfit💗💗
Rosa axelväska i krokopräglat skinn - Säljer en  rosa axelväska med krokopräglat mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har axelband. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Rosa axelväska från Coach i skinn - Snygg rosa axelväska från Coach i äkta skinn med justerbar axelrem och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har stilren design med Coach-logga framtill och praktisk storlek för det viktigaste. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Har fortfarande lappen kvar och aldrig använd!
Flätad rosa axelväska i skinn - Säljer en superfin rosa axelväska med flätad design och lång axelrem. Väskan är gjord i skinn och har en cool, puffig form med snörning upptill. Perfekt för dig som vill ha en färgklick till outfiten!
Rosa axelväska i skinn - Säljer en snygg rosa axelväska i skinn med stilren design och guldiga detaljer. Väskan har ett brett axelband och praktiskt magnetlås. Insidan har flera fack för enkel organisering av dina grejer. Tillkommer även ett axelremsband.
Rosa axelväska från Guess i skinn - Snygg rosa axelväska från Guess i skinnimitation med präglat logomönster över hela väskan. Justerbar axelrem och dragkedja upptill. Insidan är ljus med Guess-logga och har ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Mulberry Bayswater - Mulberry Bayswater, vintage och lite slitage på baksida. Varsamt använd. Insidan bra med inget slitage. Använd gärna köp nu och skriv vid fler frågor
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger
Väska - Helt ny
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.