Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Liz lisa rosa väska - Säljer en rosa väska med märket liz lisa, har fortfarande inte bestämt hur mycket den ska kosta! Så man får gärna lägga bud på denna väska!💗💗plus den är använd 2-3 gånger!💗
Väska - Väskan är oanvänd!
Väska - Från zara 🥰
Väska - Liten väska från Anna field 🖤
Väska  - Jätte fin vintage läder väska.  Bra kvalitet  Knappt använd
Väska - En fin väska som bara används 1-2 gånger.
Väska  - Snygg väska från h&m, svart med gulddetaljer
Liz Claiborn väska
Liz Claiborn väska  - 89 Liz Claiborn väska  - 90 Liz Claiborn väska  - 91

Liz Claiborn väska

Storlek: VET EJ
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart fin väska som aldrig använts. Den är i perfekt storlek (mellan) och har ett reglerbart axelband. Köpt i usa för 400kr, säljer för 200 inklusive frakt.

Lucy
Lucy
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå raka utsvängda jeans med fickdetaljer - Helt nya jeans från Ginas Young avdelning🫶🏽💗Köpta för 400kr
Svart spetsblus med blommönster - Säljer en svart, transparent spetsblus med blommigt mönster.
Vinröd omlottklänning med plissering - Säljer en brun omlottklänning med plisserad struktur och oneshoulder-design.
Mörkblå handväska från Calvin Klein - Mökblå handväska med guldfärgade metalldetaljer
Liknande annonser
Visa alla