Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney väska - Intressekoll!!! På min fina fina Stella McCartney väska. Är inte säker på att jag vill sälja, men vill se vad jag kan få för den så eventuellt sälja den💕💕💖🤎nypris 12000kr!!!
Stella McCartney väska  - Säljer min gråa stella McCartney väska i medium storleken. Väldigt bra skick utom att den rostat på den korta kedjan (se bild 2)
Stella McCartney väska  - Intressekoll på denna sjukt snygga, rymliga och stilrena Stella McCartney väska. Den är grå och i modellen Falabella mellan storleken! Köptes för några månader sedan. Ett hål i innerfodret i innerfickan men annars inga defekter och man ser det absolut inte vid användning, jag har inte heller störts av det alls! Kom gärna med bud💞💞
Stella McCartney väska - Säljer min Stellamcartney väska köpt i butik på Nk för 11000 kr 💖💖 Kvitto och äktehetsbevis finns💖 Hittar tyvärr inte dustbagen just nu💖🙏🏽
Stella McCartney väska  - Säljer min fina Stella väska, sparsamt använd men börjat tröttna lite. ♥️Dm om frågor eller önskemål om fler bilder👏Låna kedjan är på, den syns ba inte på bilden
Stella McCartney väska - Säljer min fina Stella väska, sparsamt använd men börjat tröttna lite. Lägg gärna prisförslag från 3000kr♥️Dm om frågor eller önskemål om fler bilder👏
 Stella McCartney väska - Snygg grå axelväska från Stella McCartney med kedjehandtag och dekorativa kedjedetaljer längs kanterna. Väskan har en stilren, fyrkantig form och är tillverkad i mjukt syntetmaterial som ger en lyxig känsla. Den har lite rost på kedjan men annars ser den som ny ut, nu pris är 10 tusen💗
Grå väska från Stella McCartney - Säljer en snygg grå väska från Stella McCartney med kedjedetaljer längs kanterna och axelremmen. Väskan är väldigt trendig och kan bäras på flera olika sätt och passar till alla tillfällen. Jag tror att nypris ligger runt 5200. Kan även tänka mig byta. Pris kan diskuteras.
Stella McCartney väska
Stella McCartney väska - 89 Stella McCartney väska - 90 Stella McCartney väska - 91

Stella McCartney väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Grå

3300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En sååå fin Stella McCartney Väska i grå färg med silver kedjor. Köptes helt ny på Miinto 2021💕 Bredd: 28 cm och höjd: 21 cm Den är i super bra skick🩷 (Nypris 6000kr - säkert lite mer nu)❄️

Sellouuuutt😝😝
Sellouuuutt😝😝
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Väska  - Jättefin, använt en gång!🫶🏻
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Väska - Säljer nu min fina everyday-bag, då jag inte använder den längre. Normal slitage finns på band, något som syns mindre. Även en defekt på kroken av dragskedjan, kedjan fungerar dock perfekt ( man kan komplettera med en krok  ).