Alla kategorier > Väskor
Säljer Marc Jacobs Väska
Säljer Marc Jacobs Väska - 89 Säljer Marc Jacobs Väska - 90 Säljer Marc Jacobs Väska - 91

Säljer Marc Jacobs Väska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Vit

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den pågrund av att den aldrig kom till användning änvändes kanske Max 5 gånger , säljer den billigt för använder ända inte , priset kan dock sänkas kvalitet är jätte bra typ som ny och den har inga fläckar eller nått sånt !!

Juni
Juni
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska. Aldrig använd, helt ny🩷
 Marc by Marc Jacobs väska  - Snygg vit handväska från Marc by Marc Jacobs i äkta skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har en klassisk form, dekorativ loggoplatta och räfflad struktur i materialet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös accessoar.
Marc Jacobs väska - Fin Marc jacobs väska i vit färg
Marc Jacobs väska  - Super fin Marc Jacobs väska
marc jacobs väska - säljer min vita marc jacobs väska som inte kommer till användning längre. en ny kostar 3 355kr och säljer min för 1 200kr pga att väskan är använd och har smink fläckar på axelremmen. priset går att diskutera
Vit väska från Marc Jacobs - Säljer en stilren vit axelväska från Marc Jacobs med silvriga detaljer som har blivit lite utslitna. Väskan har en avtagbar och justerbar axelrem som har lite små fläckar. Skriv för fler bilder🙌
Marc Jacobs väska - Säljer denna top handle väskan i princip nyskick, skriv gärna om ni har frågor😊
Marc Jacobs väska - Vit Marc Jacobs väska. I bra skick, bara en liten gul fläck på insidan, perfekt skick på utsidan. Kostar 4000 kr ny.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Bucket väska HM - Nyskick💗
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Rosa Balenciaga handväska i skinn - Cool rosa handväska från Balenciaga i mjukt skinn med silverfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och en klassisk, lite slouchy form. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!