Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska - Säljer en Neverfull i Damier Ebene-mönster. Väskan är brunrutigt med mörkbruna skinnhandtag och detaljer. Insidan är röd med svarta ränder och har en innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Monogram handväska, - Like- new condition, använt sparsamt och väl omhändertagen, utan synliga fläckar eller skador. Väskan är brun med beige detaljer och har både handtag och avtagbar axelrem i skinn. Guldiga metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste. Behöver snabba pengar, så pris kan diskuteras vid snabbaffär
Rutig handväska med rosa detaljer - Snygg handväska från Louis Vuitton i brunt och rosa. Väskan har ett klassiskt rutmönster och en bred rosa remsa i mitten. Den har två handtag och guldiga detaljer. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Guldig handväska med monogram MM - Säljer en superglammig guldig handväska från Louis Vuitton. Väskan har ett snyggt monogrammönster och är i mycket bra skick. Den har en dragkedja upptill och små handtag. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst! ✨
Louis Vuitton denim handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i blått denimtyg med klassiskt monogrammönster. Väskan har svarta skinnhandtag och detaljer i silverfärgad metall. Perfekt storlek för vardagsgrejer och har dragkedja upptill.
Svart handväska med monogram - Snygg svart handväska med präglat monogrammönster. Väskan har två handtag och en stilren design som passar perfekt för en chic look. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil. Pris går att diskutera
Louis Vuitton handväska  - Äkta Louis Vuitton väska Köpt i Milano
Louis Vuitton Damier handväska brun - Säljer en klassisk Louis Vuitton handväska i Damier-mönster.   fick väskan som present och jag har tyvärr ingen kvitto. Den är använd ett få tal gånger så är den i ny skick. Allting medföljer som ni ser på bilden
Handväska
Handväska  - 89 Handväska  - 90 Handväska  - 91

Handväska

Storlek: 10,15
Kategori: Väskor

3800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En äkta Louis Vuitton Mini Pochette Accessoires💕använda fint i skick , mått bredd 10 cm, länge 15 cm, DC:SF4270, made in france, köpt från Sarah page, fråga flera bilder

~~💕Louisiana💕~~
~~💕Louisiana💕~~
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla