Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton Monogram handväska - Snygg vintage ÄKTA handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Dustbag och äkthetsbevis tillkommer. Storlek är PM
Louis Vuitton Monogram handväska  - Säljer en ikonisk Louis Vuitton handväska i klassiskt monogrammönster. Väskan är cylinderformad med bruna skinnhandtag och detaljer, samt dragkedja med LV-logga. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit. Lämpad främst för tjejer skulle jag säga. Köpt på Vestiaire Collective i julas och har använts en gång. Finns några få fläckar, därav priset. Givetvis äkta.
Louis Vuitton monogram handväska - Säljer en klassisk handväska från Louis Vuitton med ikoniskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har två robusta handtag i skinn, guldfärgade metalldetaljer och en stor LV-logga framtill. Insidan har dragkedja och flera fack för smart förvaring.
Louis Vuitton monogram handväska - Säljer en klassisk handväska från Louis Vuitton med ikoniskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har en stilren, rektangulär form och ett robust handtag i ljusbrunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece.
Louis Vuitton Monogram handväska - Makrochip, år 2021. Mycket väl använd, like new, inga tydliga skrapor. Kvitto följs medan jag hitta den
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton handväska i brunt med ikoniskt monogrammönster och svarta skinnhandtag. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece.
Louis Vuitton Monogram handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med svarta detaljer och guldfärgade metalldelar. Tillverkad i skinn med dragkedja upptill och två handtag. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk accessoar.
Louis Vuitton Monogram handväska - .Vintage Louis Vuitton Piano väska men brun monogrambelagda canvas och läderhandtag med guldfärgade beslag. I gott skick, se bilder för mindre defekter  - Guldfärgade beslag - Brun monogramprint - Dubbla handtag - Tonalt tygfoder med en blixtlåsficka - Vintage  Dustbag, äkthetsintyg och påse ingår. Skickar gärna mer bilder!
Louis Vuitton monogram handväska
Louis Vuitton monogram handväska - 0 Louis Vuitton monogram handväska - 1 Louis Vuitton monogram handväska - 2 Louis Vuitton monogram handväska - 3 Louis Vuitton monogram handväska - 4

Louis Vuitton monogram handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en ikonisk handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med beiga detaljer och guldfärgade metalldelar. Tillverkad i skinn med rundad form och två handtag. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och tidlös accessoar.

GoldenLuxe_
GoldenLuxe_
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩