Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton rutig axelväska i skinn - Snygg axelväska från Louis Vuitton i klassiskt rutigt mönster. Väskan är svart och grå, tillverkad i exklusivt skinn med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren accessoar . Köpt för  8000kr har inte kvittot men du kan gå till Louis Vuitton och då får du svar kring att den är äkta
Svart Louis Vuitton axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Louis Vuitton i skinn med präglat monogrammönster och silverfärgad LV-logga framtill. Väskan har justerbar axelrem och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg att bära crossbody.
Louis Vuitton rutig ryggsäck i skinn - Säljer en snygg ryggsäck från Louis Vuitton i svart och grått med klassiskt rutigt mönster. Väskan har justerbara axelremmar, dragkedja och flera fack. Materialet är skinn och textil, perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look. Använt den ganska mycket men det är inga problem med den men därefter kommer priset
Louis Vuitton svart axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Louis Vuitton i skinn med klassiskt monogrammönster. Väskan har bred axelrem med logga, dragkedja och tillhörande liten plånbok. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Louis Vuitton svart axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster. Väskan har justerbar axelrem med logotyp, flera fack med dragkedja och en avtagbar mindre ficka framtill. Tillverkad i skinn med mörka detaljer och stilren design.
Svart Louis Vuitton axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster. Väskan har justerbar axelrem med logga, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Tillverkad i skinn med en stilren, fyrkantig form som passar till många outfits.
Svart rutig axelväska Louis Vuitton - Snygg axelväska från Louis Vuitton i svart och grått med klassiskt rutigt mönster. Väskan har justerbar rem med Louis Vuitton-logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som passar till många outfits.
Rutig axelväska från Louis Vuitton - Säljer en snygg axelväska från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Väskan har flera dragkedjefack och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska med ikonisk LV-logga framtill.
Louis Vuitton rutig axelväska i skinn
Louis Vuitton rutig axelväska i skinn - 0 Louis Vuitton rutig axelväska i skinn - 1 Louis Vuitton rutig axelväska i skinn - 2

Louis Vuitton rutig axelväska i skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axelväska från Louis Vuitton i svart och grått skinn med klassiskt rutigt Damier-mönster. Väskan har en rektangulär form, avtagbar axelrem och en matchande liten plånbok med LV-logga. Perfekt för dig som gillar stilrena designer.

EllhammarSell
EllhammarSell
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Louis Vuitton axelväska monogram svart - Snygg svart axelväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster i grått. Väskan har flera delar, inklusive en mindre pouch och justerbar axelrem i textil. Tillverkad i slitstarkt läder med silverfärgade detaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer.
LV armband - Säljer nu mitt egna LV armband som är nästan helt oanvänt, armbandet kommer med dustbag, box & LV påse. Priset är inte hugget i sten. Skriv vid minsta lilla fundering!
Svart Gucci keps med monogram - UNIK! | Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i grått över hela kepsen. Kepsen har en böjd skärm och detaljer i svart läder runt kanten. Tillverkad i bomull med insida i ljus canvas och justerbart spänne bak. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Liknande annonser
Visa alla