Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton Speedy 35 Monogram - Louis Vuitton Speedy 35 i klassiskt monogrammönster. Som ni ser på bilderna har den vissa skavanker därav priset också. Den är självklart äkta och som ni ser finns serienumret inuti. Dragkedjan fungerar helt som vanligt inga konstigheter förutom att den trillat av och jag har säkrat den med en ring runt om. Finns något inuti väskan är osäker om det går bort men annars är den i fint skick förutom detta då. Tveka inte att höra av er :)
Louis Vuitton speedy 35 - Louis Vuitton handväska i klassiskt monogrammönster med bruna och beige toner. Väskan har två robusta handtag i skinn och dragkedja upptill. Ikonisk design med LV-loggor och blommor över hela väskan. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Louis Vuitton speedy 35  - Säljer en klassisk Louis Vuitton resväska i brunt med ikoniskt monogrammönster och detaljer i ljust skinn. Väskan har robusta handtag, dragkedja och lås med Louis Vuitton Paris-ingravering. Perfekt för dig som vill resa med stil.
Louis Vuitton speedy bag - Intressekoll på min bruna handväska från Louis Vuitton. Väskan är i väldigt bra skick då den inte har några synliga defekter och den är väl omhändertagen. Väskan är äkta och box och kvitto från lagning kan få med om så önskas
Louis Vuitton Speedy 25 Monogram - Ikonisk Louis Vuitton Speedy 25 handväska i brunt monogrammönster med klassiska LV-loggor. Väskan har detaljer i ljust skinn, guldfärgad dragkedja och hänglås. Perfekt storlek för vardagens essentials och en riktig statement piece. I utmärkt skick utan några defekter alls.
Louis Vuitton handväska Speedy - Säljer en klassisk brun handväska från Louis Vuitton med ikoniskt monogrammönster och detaljer i ljusbrunt skinn. Väskan har två handtag och dragkedja upptill, perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Den är nästan nyköpt från Soleplus och äkthetbevis finns. Det är inga tydliga defekter eller liknande. Skriv privat vid frågor, fler bilder osv💗💗
Louis Vuitton speedy 35
Louis Vuitton speedy 35  - 89

Louis Vuitton speedy 35

Storlek: 35
Kategori: Väskor
Färg: Brun

6000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

LV väska säljes, modell speedy 35 Har tyvärr slarva bort kvittot, men nummer står i väskan och har fler bilder om ni vill se. Går också att gå förbi LV och be de göra en äktighetsbedömning.

Tova Elneskog
Tova Elneskog
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!
Vinröd flätad väska - Helt ny handväska! Skriv om ni funderar något!