Alla kategorier > Väskor
Moschino väska
Moschino väska  - 89 Moschino väska  - 90 Moschino väska  - 91

Moschino väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: Moschino
Färg: Svart

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Svart love moschino väska, bra skick! Med påse & väska!

Juliaisak
Juliaisak
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moschino väska - Liten Moschino väska, använd fåtal gånger☺️
Moschino väska  - Säljer min älska de moschino väska den är i okej skick men fortfarande väldigt fin
Moschino väska - Jättefin Moschino väska men med slitage på handtaget (syns på bilden) ✨
Moschino väska - Lite äldre modell   Använda men nu gott skick
Moschino väska - ❌Prissänkt från 850kr❌ Söt väska som inte kommer till användning längre.  Dustbag tillkommer vid köpet. Vid snabbköp kan priset diskuteras
Moschino väska  - Mosschino väska, oanvänd. fick den i present, nypris 1200. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Moschino väska - Moschino väska
Moschino väska - Moschino väska i färgen svart. I väldigt fin skick använd bara ett fåtal gånger
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Clutch bag - Super fin clutch bag som inte kommer till användning, vet ej märke. Super fint mönster. Har inte bandet till väskan men funkar lika bra utan. De är ej magnet. Har tvättar av väskan men är fortfarande lite smutsigt på insidan. Finns små lösa trådar i väskan men inget som förstör funktionen. Kan finnas hundhår på väskan!🤍
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Ljusgrå quiltad handväska från YSL - Snygg beige handväska från YSL med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
söt blå väska - aldrig använt
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
jättefin väska🥰🥰 - Väska från Beck Söndergard! Helt oanvänd!🩷🩷🩷