Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lululemon - Stor och rymlig rosa gymväska från Lululemon med dubbla handtag och praktiska dragskor på sidorna.
Rosa plånbok - Snygg rosa plånbok i skinn med präglat GG-mönster och guldfärgad logga framtill. Plånboken har dragkedja runtom, flera fack för kort och myntfack med dragkedja. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med lyxig känsla.
Juicy Couture plånbok i rosa och beige - Superfin plånbok från Juicy Couture i ljusrosa och beige mocka och skinn. Framsidan har broderad Juicy-logga i rosa och svart, insidan har flera kortfack och texten 'My Heart Belongs to Juicy' i guld. Perfekt storlek för väskan och riktigt snygg detalj.
Rosa plånbok  - Snygg rosa plånbok med krokodilmönster och guldfärgad D-detalj. Plånboken har en svart kant och en praktisk knappstängning. Insidan är i en kontrasterande orange färg med plats för kort.
Rosa plånbok - Supersnyggt rosa kortfodral från G-yard med deras ikoniska mönster i ljusrosa och vitt. Fodralet har flera kortfack och är gjort i skinn med präglad logga framtill. Perfekt för dig som vill ha något både stilrent och unikt i fickan.
Rosa Plånbok - Hej, Säljer en helt oanvänd korthållare i otroligt bra kvalitet. Postar samma dag! Skriv vid ytterligare frågor eller funderingar :)
Rosa plånbok i croco-imitation från Glitter - Slimmad rosa plånbok med croco-mönster och flera kortfack. Snygg och stilren design i syntetmaterial, perfekt för att hålla koll på korten i fickan eller väskan. Enkel att matcha med olika stilar och outfits.
Rosa  plånbok med mönster - Supersnygg plånbok från  i rosa och orange med deras ikoniska mönster. Plånboken har flera kortfack och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt i väskan.
Lululemon plånbok duo i rosa och vitt
Lululemon plånbok duo i rosa och vitt - 0 Lululemon plånbok duo i rosa och vitt - 1

Lululemon plånbok duo i rosa och vitt

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: lululemon
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett set med två små plånböcker från Lululemon, en i ljusrosa och en i vit, båda med silverfärgade dragkedjor och logga. De sitter ihop med en bred, rosa handledsrem och metallkedjor. Perfekt för kort, mynt eller småsaker.

LAENZO
LAENZO
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer