Alla kategorier > Mode > Väskor
Brun ryggsäck från Louis Vuitton
Brun ryggsäck från Louis Vuitton - 0 Brun ryggsäck från Louis Vuitton - 1 Brun ryggsäck från Louis Vuitton - 2

Brun ryggsäck från Louis Vuitton

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en brun ryggsäck från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster i guld. Väskan har svarta detaljer, dragkedja i guld och ett praktiskt handtag upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en snygg accessoar till din outfit.

Emma
Emma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Louis Vuitton brun monogram ryggsäck - Säljer en ikonisk brun ryggsäck från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster i gult. Väskan har guldfärgade dragkedjor, svart handtag och axelremmar samt vinrött innerfoder. Perfekt storlek för att bära det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit. Som en helt ny
Louis vuitton vintage ryggsäck - Detta är en vintage Louis Vuitton bosphore ryggsäck som slutat tillverkas, just därför är den lite extra eftertraktad av folk som gillar att samla på LV. Köpt i Annelis vintage boutique 2017. Kvitto från butiken medkommer.
Brun axelväska från Louis Vuitton - Säljer en klassisk brun axelväska från Louis Vuitton med det ikoniska monogrammönstret. Väskan har justerbar axelrem och spänne framtill. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil. Jag valde no size men väskan är köpt second hand därav inget kvitto och har den får plats med mycket. Älskar den men använder så mycket. Så jag hoppas den hittar någon som har bättre användning för den.
Brun plånbok från Louis Vuitton - Snygg brun plånbok från Louis Vuitton med det klassiska monogrammönstret. Plånboken har två dragkedjor och flera fack för kort och kontanter. Perfekt för att hålla ordning på dina värdesaker med stil.
Brun handväska från Louis Vuitton - Säljer en klassisk brun handväska från Louis Vuitton med det ikoniska monogrammönstret. Väskan har två handtag och en dragkedja upptill. Perfekt för den stilmedvetna som vill ha en tidlös accessoar.
Brun axelväska från Louis Vuitton - Säljer en snygg brun axelväska från Louis Vuitton med det klassiska monogrammönstret. Väskan har en justerbar axelrem och en dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Brun handväska från Louis Vuitton - Säljer en elegant brun handväska från Louis Vuitton med det klassiska monogrammönstret. Väskan har rund form och två handtag i skin, lite sliten i handtagen se bild. Äkthetsintyg saknas men går att se äkthet på serienummer
Louis Vuitton brun plånbok med monogram - Säljer min Louie Vuitton väska som jag köpte för några månader sedan. Köptes för 2500 men säljer för 800 💖
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
Marinblå handväska från Coach  - Snygg marinblå handväska från Coach i skinn med guldfärgade detaljer köpt från NK. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära med sig det viktigaste med stil. Inga skador, inga fel precis som ny ✨