Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart Nike magväska
Svart Nike magväska - 89 Svart Nike magväska - 90

Svart Nike magväska

Storlek: X
Kategori: Väskor
Märke: Nike
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart liten magväska ifrån Nike, helt oanvänd.

Simona Möller
Simona Möller
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart magväska från Nike - Säljer en svart magväska från Nike med justerbart band och klassisk logga framtill. Väskan har dragkedja och är tillverkad i slitstark polyester. Perfekt för att bära med sig det viktigaste på ett smidigt sätt.
Svart magväska från Nike - Säljer en svart magväska från Nike med klassisk vit logga framtill. Väskan har justerbart band och dragkedja upptill. Perfekt för att bära mobilen, plånboken och andra smågrejer när du är på språng.
Nike magväska  - Ord pris 210 kr. Den är som ny. Svart. Priset kan diskuteras!💕
Svart Nike magväska med dragkedja - Säljer en svart magväska från Nike med klassisk vit logga framtill. Väskan har justerbart band och smidig dragkedja upptill. Perfekt för att bära mobilen, plånboken och andra smågrejer när du är på språng.
Svart magväska - Svart magväska från Svahncollection, bra skick, bra material
Svart magväska  - Snygg svart magväska med justerbart band i rött och marinblått. Väskan har dragkedja framtill och detaljer i skinn. Det finns vissa bekymmer med väskan, skriv för mer info.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
Väska Gina tricot  - Sött väska från Gina. Använt fåtal gången. Knappt något tecken på användning. Kan finnas hundhår på väskan.🤍
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick