Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
maje väska  - Sparsamt använd. Kan tänka mig gå ner i pris något
Maje väska - Köpt på Vinted och sedan dess endast använd 3 gånger.
Äkta maje väska - Snygg olivgrön handväska i mocka från maje med coola fransdetaljer på sidorna och inbyggt handtag. Väskan har en stilren, boxig form och minimalistisk design som sticker ut.
Maje väska - Säker min super fina make väska eftersom att den inte kommer till användning. Har inga större tecken på användning och är i jätte fint skick 💚💚💚
Maje väska - Super fin maje väska i en snygg grön färg. Fint skick, köpt i paris för 2699 kr men säljer för mycket billigare, inte användt särskilt mycket. Kan sänka pris i snabb affär🤍
Maje väska - Snygg mörkgrön handväska från Maje med krokodil mönster, säljer då den inte används och skriv gärna vid frågor 🩷
Maje väska - En äkta Maje väska, köpt på Nk. En snygg mörkgrön axelväska i läder med  krokodil mönster och fransar på sidorna. Väskan har ett praktiskt handtag och en avtagbar axelrem. Perfekt nu till våren.
Maje Väska - Funderar på att sälja min maje väska då jag inte får nån användning av den. Den är i väldigt bra skick och endast använd några enstaka gånger!  Nypris: 2800 kr KÖPAREN STÅR FÖR FRAKTEN
Maje väska
Maje väska - 89 Maje väska - 90 Maje väska - 91

Maje väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grön

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på Vinted och sedan dess endast använd 3 gånger.

Vegas sellout
Vegas sellout
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny