Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Malene Birger väska - Så fin väska från Malene Birger. Knappt använd, därför väldigt bra skick 🌸 Bredd 56 höjd 33. Nypris 3200
Malene birger väska - Kuvertväska i svart och beige med grafiskt rutigt mönster. Den har vissa defekter och borttappat axelband, slut på nätet. Skriv för bilder på defekter
Malene birger väska - By Malene Birger väska som är använd ett fåtal ggr. Kommer komplett tillsammans med clutch. Säljer då den inte kommit till användning🩷
By Malene Birger väska  - Så fin väska från Malene Birger några effekter på den men ändå jätte fin💗
Malene Birger väska  - Snygg axelväska från By Malene Birger i mörkbrunt och svart med rutigt mönster. Väskan har bred axelrem med gulddetaljer och flera fack för smart organisering. Tillverkad i skinn  material och perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Malene Birger väska - Vill kolla om det finns intresse av min Malene Birger väska jag köpte i somras. Nypris 3000kr, väskan har fått slitage på 3 ställen och ena bandet har gått av på ena sidan, jag glömde den på en parkering så den blev överkörd av en bil.  Framifrån är den oskadad men den har fått en repa uppe på, den har ett litet hål på bakre undersidan och gått upp lite på baksidan vid sömmen (det finns inget hål där, bara en skavank) hålet går säkert att laga och syns inte när man har på sig den. Tar emot pris.
By Malene Birger väska - Stor mjuk väska från By marlene Birger! Får plats med massor och har använts som skolväska länge, därför ganska nött både på band och på sidor🤎🖤 fläckar innanför men har inte testat få bort dem, kan säkert gå!
By Malene Birger väska - Jätteeefin väska från By Malene Birger, älskarrr!!🔥
Malene Birger väska
Malene Birger väska  - 89 Malene Birger väska  - 90 Malene Birger väska  - 91 Malene Birger väska  - 92

Malene Birger väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En handväska från malene Birger

Tuva Bloom
Tuva Bloom
(63)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Body lotion  - En mindre body lotion, endast testad men sen inte kommit till användning.
Caia test  - Caia parfym, doft Le ciel 3 ml minus ett sprut.
Skal till Mac book air 13” - Ett skal till Mac book air 13” i en lite mer rosa/lila aktig färg. Använd men kommer inte längre till användning då jag inte använder något skal. Helt felfritt och i fint skick!
Handkräm - The body shop  - En handkräm från the body shop i doften pink grapefruit. 30 ml, MAX använd runt 4 gånger men sen aldrig kommit till användning och det är mycket kvar i.
Liknande annonser
Visa alla