Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Liten svart populär väska, I bra skick.
Väska - Säljer denna fina väskan! Säljer den då den inte kommer till användning. Den har två olika band som går att byta mellan. Skriv om du har frågor om storleken eller annat🖤 Pris kan diskuteras!!!
Väska  - Superfin väska  Helt ny
Väska - Helt ny oanvänd väska. Kan användas på tre sätt beroende på om man tar av bandet eller fäster det på något av de två sätten som är möjliga (på baksidan eller insidan av väskan). Väldigt mörkt brun, hade jag inte vetat om det hade jag nog kallat den svart.
Väska  - Säljer den här eleganta väska som är som ny då den är helt oanvänd
Väska - Liten Axels väska från gina, köpt förra året, säljer då den inte används längre💕
Väska
Väska  - 89

Väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Axelväska i manchester. Använd fåtal gånger.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå axelbandslös jeans tubtopp - Trendig axelbandslös tubtopp i ljusblå denim med knappar framtill och två dekorativa bröstfickor. Perfekt för dig som vill ha en edgy och unik look till sommaren. Snygg att styla med höga byxor eller kjol.
Vit prickig kortklänning med knyt - Söt vit kortklänning med svarta prickar och knyt i nacken. Klänningen har korta ärmar, rundad urringning och är lätt utsvängd nedtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Inbyggda shorts.
Vit sweatshirt från Yves Saint Laurent - Säljer en vit sweatshirt från Yves Saint Laurent med stor svart logga och text på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med en lyxig touch.
Svart hoodie med strasstenar och tryck - Svart hoodie med dragkedja, dekorerad med strasstenar som bildar texten 'paris au clair de lune' och motiv av Eiffeltornet och måne. Har huva och fickor framtill. Perfekt för dig som gillar statement-plagg med Paris-vibe.
Svarta stövletter med spänne - Snygga svarta stövletter i skinnimitation med dekorativt spänne runt ankeln och dragkedja på insidan. Klackhöjd ca 4 cm och rundad tå ger en klassisk look. Perfekta till jeans eller kjol för en stilren outfit.
Svarta pumps i krokopräglat läder - Stilrena svarta pumps från Mario Talarico i krokopräglat läder. Skorna har låg klack och rundad tå, vilket ger en klassisk och elegant look. Insidan är beige och materialet känns lyxigt. Perfekta för dig som gillar tidlös design.
Poncho  - Beige cape-kappa med hög ståkrage, dold knäppning och en synlig knapp upptill. Modellen har vida, utsvängda ärmar och en ledig poncholiknande form. Ett matchande knytband i midjan ger kappan en markerad siluett och knyts framtill i en rosett med långa band. Mjuk, enfärgad design med raka kanter och dekorativa sömmar.
Boots  - Svarta stövletter med rundad tå och låg, bred klack. Modellen har ett skaft med dekorativa veck, sidopaneler och dragkedja på insidan för enkel påtagning. Skorna är gjorda i svart läder eller läderliknande material och har en stilren, lätt vintageinspirerad form.
Handväska  - Svart handväska med rundad, bowlinginspirerad form och quiltade paneler över hela väskan. Den har två korta handtag, dragkedja längs ovankanten och guldfärgade metalldetaljer vid dragkedjan. Väskan är tillverkad i ett slätt, läderliknande material och har en bredare nederdel som gör att den står stabilt.
Svart quiltad axelväska med kedja - Svart quiltad axelväska i rektangulär modell med vadderat diamantmönster. Väskan har en lång silverfärgad kedjerem med svarta detaljer, dragkedja upptill och en silverfärgad dekorativ låsdetalj framtill. Insidan är fodrad i mörkt vinrött och har ett större fack med dragkedja.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →