Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Säljer denna superfina väska! Den är relativt stor och får plats med det mesta!
Väska - Säljer denna festliga svartglittriga axelremsväska med avtagbar kedja och glitterdetalj, använd en gång, köpt från Uf-företag Mått: höjd: 17cm, längd: 22cm, bredd: 5cm
Väska - Söt väska som jag köpte på sellpy men ångrade mig 🩵 Priset kan diskuteras !!!💓💓💓
Väska - Säljer denna fina väskan! Säljer den då den inte kommer till användning. Den har två olika band som går att byta mellan. Skriv om du har frågor om storleken eller annat🖤 Pris kan diskuteras!!!
Väska  - Superfin väska  Helt ny
Väska - Helt ny oanvänd väska. Kan användas på tre sätt beroende på om man tar av bandet eller fäster det på något av de två sätten som är möjliga (på baksidan eller insidan av väskan). Väldigt mörkt brun, hade jag inte vetat om det hade jag nog kallat den svart.
väska - svart handväska med gulddetaljer nästintill oanvänd. 💕
Väska
Väska  - 89

Väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Axelväska i manchester. Använd fåtal gånger.

Nellie
Nellie
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Armani tofflor  - -
Träningsset - Passar även s
Träningsset - Beige Träningsset från shein. Passar även s
Liknande annonser
Visa alla