Alla kategorier > Mode > Väskor
Gul kuvertväska från Mango
Gul kuvertväska från Mango - 89 Gul kuvertväska från Mango - 90 Gul kuvertväska från Mango - 91

Gul kuvertväska från Mango

Storlek: LITEN
Kategori: Väskor
Märke: Mango

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin kuvertväska i gult med gullig kedja och spänne. Endast använd 1 gång så den är i princip i nyskick!

Emma Levin
Emma Levin
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kuvertväska från Mango - Snygg svart kuvertväska från Mango med en praktisk handledsrem och dragkedja i guld. Perfekt för att bära det viktigaste med stil. Enkel och elegant design som passar till många tillfällen. 21×14cm
Gul  kuvertväska med mönster - Säljer en gul kuvertväska med  ikoniska grafiska mönster. Väskan har en smidig dragkedja upptill och kommer med original dustbag. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt i din väsksamling. Helt ny! Mvh ItsForfits 🌟🌟🌟
Gul kuvertväska från DAY ET - Kuvertväska i stark gul färg med svarta detaljer och metallring. Väskan har en svart ficka framtill med DAY ET-logga, dragkedja upptill och insida med extra fack. Stilren och modern design, perfekt för att bära det viktigaste.
Gul kuvertväska från Yves Lansac - Snygg gul kuvertväska från Yves Lansac Paris med croco-mönstrad yta och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en kedja som axelrem och ett stort YL-emblem framtill. Kedjan går lika bra att ta av om man skulle vilja det!🤗 Använd ungefär 3 ggr💛(Skickar såklart med boxen)
SÖKER Guldig kuvertväska från Mango - SÖKER DENNA guldiga kuvertväska från Mango med quiltad look och mjuk form.
Axelväska från Mango - Trendig axelväska med gulddetaljer i nyskick. Bandet går att länga
Gul kuvertväska från Carin Wester! - Gul somrig väska från Carin Wester i fint skick. Köpare står för frakt.
Kuvertväska☕️ - Väskan har aldrig används❤️ Finns inte/ finns ingen annan stans att köpa❤️ Jätte bra skick, som ny❤️ Den stängs genom magnet❤️
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️