Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango väska - Säljer en jätte fin väska från mango som jag har köpt i Köpenhamn. Jag säljer väskan för den kommer inte till användning lägre. Det är några fläckar på men syns knappast! Om ni är intresserade på att köpa väskan så skriv till mig innan ni köper den💓
Mango väska  - En fin väska från mango, säljer då den ej kommer till användning💕✨
Mango väska - virala mango väskan
Mango väska  - Snygg liten handväska från Mango i blått och vitt med tydligt monogrammönster. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och dragkedja upptill. Materialet är en mix av textil och skinn, perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Mango vit väska  - Söt liten väska från Mango. Använd två gånger, mycket bra skick
Mango väska - Väska från mango.  Köpare står för frakt
Väska från mango - Väska som inte längre kommer till användning. Passar jättebra till skolan mm! Dock så har kanterna blivit skadade
Väska från mango  - Väska från mango
Victoria Jaako

MANGO VÄSKA

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Mango
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd krämvit väska från mango

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handvirkad beige clutch necessär  - Superfin handväska i handvirkad, beige ull och alpacka garn! Kan användas som en neccesär eller handväska!
Handväska By Malene Birger - Snygg handväska från By Malene Birger i brunt och svart med ikoniskt grafiskt mönster.Väskan är i fint skick knappt använd. Väskan finns inte att köpa ny. Alla tryckta stämplar/ loggor är intakta och inget slitage, se bild. Original axelband förnöjer med, samt original innefickan som är avtagbar. De finns små skrapmärken undertill som knappt syns i verkligheten, se bild. Även en liten fläck i, inget som direkt syns heller se bild.  Vid frågor, tveka inte på att skriv🩷
Väska YSL - Superfin väska köpt på plick för några år sedan. Fick med dustbag och låda men som jag tyvärr tappat bort och kvitto fick jag inget. Därav priset💕 stor o rymlig och perfekt till finare tillfällen
Svart flätad handväska i skinn - Snygg svart handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett kort handtag som gör den enkel att bära i handen eller över armen. Materialet är skinn och ger en lyxig känsla.
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
 Marc Jacobs trendig väska!  - PRIS GÅR ATT DISKUTERA! Snygg svart handväska från  Marc Jacobs i mjukt skinn med guldiga metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan är väldigt trendig och svår att hitta! Denna har varit en favorit hos mig väldigt länge. Denna färg kombination är väldigt unik då den är i grågrön aktigt skinn med guld detaljer!💕storlek är mellan till liten, fråga gärna för fler bilder.
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.
Beige virkad kuvertväska från Shein - Superfin beige kuvertväska med virkat mönster och mjuk form från Shein. Aldrig använd