Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fina väskor zara inspirerande  - Säljer fina väskor från shein som är zara inspirerande. Säljer dom för 100kr st eller för 200kr för båda
Bottega Venete Väska - Funderar på att sälja denna fina Bottega Veneta väskan🥰🥰
Bottega Veneta väska - Toppen sick! Har äktahetsbevis 😻
Bottega inspirerad väska - Brun väska i nyskick. Använd 1/2 gg.  Köpt för 800kr.
Fendi inspirerad väska - Fendi inspirerad väska i nylon, köpt second hand och finns inget märke. Har själv aldrig använt den och den ser så gott som ny ut.
Bottega Veneta väska  - (Säljer åt en kompis) En väska från Bottega Veneta i en jätte fin ljusblå färg. I modellen pouch. Inköpt på Vestiare Collective för lite mindre än 1 år sedan. Dustbag ingår. Nypris 21600kr, men säljes för 6500kr pga att den har slitningar.
Bottega liknade väska  - Väska marinblå ser ut som Bottega modellen veneta. Osäker på märke
BOTTEGA INSPIRERAD VÄSKA
BOTTEGA INSPIRERAD VÄSKA - 89 BOTTEGA INSPIRERAD VÄSKA - 90 BOTTEGA INSPIRERAD VÄSKA - 91

BOTTEGA INSPIRERAD VÄSKA

Storlek: Stor
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin väska, liknar Bottega hobo bag. Lite trasig vid en flärp på handtaget. Annars superfin

E 🦋⚡️☁️🌈🧚🤩
E 🦋⚡️☁️🌈🧚🤩
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩