Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs väska - En svart Marc Jacobs väska som är som ny. Den heter ”The mini shoulder bag” och kommer med en kedja och ett svart längre band (se bild).  Den är helt svart med silver detaljer.  Kvitto och dustbag finns. Väldigt modern och snygg som funkar vid fler tillfällen. Pris kan diskuteras💕Ny pris 4899kr
Marc Jacobs väska - Äkta Snygg svart axelväska från Marc Jacobs i äkta skinn med justerbar rem och silverfärgade dragkedjor. Väskan har en stilren, rundad form och dekorativ tofs. Logotypen är präglad på framsidan och tryckt på sidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. Köpt från nordiska kompaniet
Marc Jacobs väska - Säljer min jättefina Marc Jacobs väska eftersom den aldrig har kommit till användning den är i nyskick och dustbag tillkommer, (nypris 4448kr) kan även tänka mig att byta mot en annan väska. Skriv för egna bilder❤️‍🔥
Svart Marc Jacobs väska  - INTRESSEKOLL!! På denna svarta Marc Jacobs väska i den större modellen, köpt på vestiare collective, knappt använd och i väldigt bra skick. Kan tänka mig att byta mot något i samma prisklass eller eventuellt sälja vid bra bud. Kom gärna med prisförslag och tveka inte vid frågor!💘
Marc Jacobs väska - Fin och slittålig väska Får plats med mycket, datorer osv Även bra som en flergångskasse
Väska Marc by Marc Jacobs  - Svart väska från Marc by Marc Jacobs, saknar en dragkedja på baksidan annars i fint skick. Haft i ca 10år och kan inte intyga äkthet då jag fått väskan därav lägre pris
Marc Jacobs väska - säljer min väska för att den inte kommer till användning , köpte den förra året och väskan är i nyskick . Original priset är cirka 5000kr. Skriv gärna ifall du vill ha fler bilder 💕
Marc Jacobs väska  - Svart Marc Jacobs väska i fint skick. Säljer för 1500kr 😊 Köpate står för frakt 🌸
Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska - 89

Marc Jacobs väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin Marc Jacobs väska som tyvärr inte kommer till användning. Väskan har små defekter på framsidan men inget som är jätte synlig.

S A N D R A✨
S A N D R A✨
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer