Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun axelväska Stella McCartney - Cool orange axelväska från Stella McCartney med glittrig finish och kraftiga silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan har magnetlås och ett ljust innerfoder med logga. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Stella McCartney väska - Säljer denna fina Stella McCartney väska som är i fint skick. Mellan storleken. Den är lite brun/orange rostig i färgen. Super fin och unik. Hör av er vid frågor!
Stella McCartney väska - Stella McCartney väska i mycket bra skick
Stella McCartney  - Säljer denna Stella McCartney väskan åt min syster. Väskan är som ny och köpt i butik. Den är använd endast ett fåtal gånger, tillkommer även dustbag.
Stella McCartney  - Så fin väska från Stella McCartney💓💓Bilden är lånad men den är exakt den som på bilden och i samma skick, kan skicka egna bilder!!💓Köpt här på plick för typ 5 månader🤩🤩Följer med dustbag och ett card!
Stella McCartney - Säljer den här super snygga Stella McCartney väskan, den är använd bara några få gånger och är köpt av en annan här på plick❤️Väskan är i bra skick och har inga defekter bara lite längst ner på kedjan som man kan se på bild 2, men det är Inget som märks💕 skriv gärna om frågor eller fler bilder❤️pris går att diskutera
Stella Mccartney - så fin beige stella mccartney väska, sjäclkwrt äkta men inget äkthetsbevis finns tyvärr, men går säkert att kolla upp! väskan är väldigt använd och finns tydliga tecken på det. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Brun Stella McCartney
Brun Stella McCartney  - 89 Brun Stella McCartney  - 90 Brun Stella McCartney  - 91

Brun Stella McCartney

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Brun

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min bruna Stella McCartney väska med guldkedja. Mycket små missfärningar på kedjan annars är den i nyskick. Äkthetsbevis finns från Vestiaire Collective. Jag möts gärna upp i Stockholm. Priset är diskuterbart.

Signe Sjölin
Signe Sjölin
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Volangkjol asymmetrisk  - Säljer min volangkjol från HM. Köptes förra året men är sparsamt använd och i bra skick. Storlek L men passar S-M.
Sommartopp zara - Supergullig topp från Zara, bra skick.
Supersöt blus - Volang blus från neo noir i bra skick.
Sommartopp  - Modellen är en korset i storlek L, men jag som vanligtvis var storlek s/m kan ha den som en vanlig tub-topp.
Flerfärgad stickad tröja - Super söt färgglad tröja! Storlek M men passar S. Croppad i modellen. Nyskick.
Sommar topp - Supergullig sommartopp.
Isabel marant blus - Super snygg Isabel Marant blus i superbra skick. Orginalpris ca 1500kr. Passar storlek 36.
Liknande annonser
Visa alla