Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå mönstrad axelväska från Marimekko - Säljer en superfin blå axelväska från Marimekko med ett coolt geometriskt mönster. Väskan har en metallram och en lång axelrem, perfekt för att bära med sig det viktigaste. Den är både stilren och praktisk, perfekt för vardagsbruk! Nyskick andvända få gånger
Axelväska  - Helt ny! Allt medföljer.
Axelväska  - Snygg mörkgrön axelväska som även går att ha över bröstet. Banden är delade och den har gulddetaljer, det står inget märke men det är äkta läder! Köpt på Sellpy aldrig annvänt själv. En bit av dragkedjan har åkt av men den går fortfarande att stänga Skriv om du vill diskutera pris 🩷
Axelväska  - Sjukt snygg mörkgrön väska!! Najs kedja och får plats med allt💞 lite tecken på användning och små defekter på insidan men inget som påverkar väskan i stort men därav priset 🩶🩶
Marimekko läder handväska. Ny - Ny marimekko blå läderväska.
Axelväska  - Söt liten axelväska, knappt använd 💚
Axelväska - Grön axelväska med ett fack och guldiga detaljer
Axelväska  - Väska
Marimekko axelväska
Marimekko axelväska - 89 Marimekko axelväska - 90 Marimekko axelväska - 91

Marimekko axelväska

Storlek: s/m
Kategori: Väskor

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Axelväska från Marimekko, köptes för 1800kr, använd max 6 gånger så i bra skick. Svart, vit, grön i färg. Priset kan diskuteras och mer bilder kan skickas på begäran!

toriater
toriater
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Svart quiltad axelväska från Saint Laurent - Väskan var ursprungligen grå mink, men jag färgade den grön. Den levereras med dammpåse. Jag tror att den har använts ungefär fem gånger. Den här modellen är inte riktigt min stil. Jag är inte helt säker på dess originalitet, och istället för att ligga i garderoben kan den komma till bättre användning hos någon annan. Det är verkligen en vacker och fantastisk väska. Jag gillar bara inte stora, logotypprydda accessoarer.  #ysl #yslloulou #yslväska